Kancelaria Adwokacka Agnieszki Kwapień – O Kancelarii

Jakość świadczonych usług przez adwokat Agnieszkę Kwapień powoduje zaufanie Klientów do Kancelarii i umacnia pozytywny wizerunek na rynku usług adwokackich, a także daje gwarancję realizacji potrzeb naszych Klientów. Nasi partnerzy to doświadczeni adwokaci i radcy prawni.

Uczciwość, zaangażowanie, profesjonalizm, solidna praca i ciągłe dążenie do doskonałości we wszystkim, co robimy, uzasadniają twierdzenie, że proponujemy Państwu usługi prawnicze na najwyższym z możliwych poziomie. Atutem jest również wzrastająca rozpoznawalność wśród Kancelarii Adwokackich na terenie Śląska.

Na terenie Śląska w ramach stałej obsługi firm Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień w Katowicach sprawuje pieczę nad wszystkimi aspektami funkcjonowania przedsiębiorstwa, począwszy od zagadnień korporacyjnych, kontraktowych, podatkowych, pracowniczych, a skończywszy na restrukturyzacji firm. Świadczymy pomoc prawną w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Z zaangażowaniem reprezentujemy naszych Klientów przed sądami w sprawach cywilnych i karnych.

Pracując z przedsiębiorcami, zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest dla nich bezpieczeństwo prawne i dostosowywanie się do zmian istotnych z punktu widzenia ich strategii gospodarczych. Przy podejmowaniu ważnych decyzji istotnym jest możliwość skorzystania z usług adwokata. Dlatego naszym celem jest dostarczanie Klientom efektywnych rozwiązań, które pozwolą odnosić sukcesy.

Na podstawie indywidualnych zleceń Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kwapień prowadzi również sprawy z zakresu prawa rodzinnego i karnego na terenie Katowic.

Podstawą do określenia wynagrodzenia adwokata za pomoc prawną są przepisy rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności adwokackie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej z urzędu. W sprawach skomplikowanych i czasochłonnych elementem wynagrodzenia adwokata może być premia za wynik sprawy, czyli wywodzące się z anglosaskiej kultury prawniczej success fee.

Poszukując adwokata warto zastanowić się nad znalezieniem nie tylko doskonale znającego przepisy i orzecznictwo profesjonalisty, ale także życzliwego i uważnego człowieka, który zrozumie potrzeby Klienta. Mecenas Agnieszka Kwapień każdego dnia z pasją świadczy pomoc prawną, aby być takim adwokatem.

Zapraszamy na spotkanie w Kancelarii w Katowicach.


Spotkania z adwokat Agnieszką Kwapień odbywają się w wybranym
przez Państwa terminie, także w dni wolne od pracy.